خانه / اخبار شهرستان / درخشش بانوان جودوکار تربت حیدریه در استان

درخشش بانوان جودوکار تربت حیدریه در استان

تیم جودو بانوان تربت حیدریه در پایان رقابت های استانی که در مشهد برگزار گردید صاحب ۸نشان طلا، نقره و برنز شد
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه ۱۱تیم در این دوره از رقابت ها که بمناسب دهه کرامت برگزار شد شرکت داشتند که در چهار گروه سنی به رقابت پرداختند.
رئیس هیئت جودو و کوراش تربت حیدریه با بیان این خبر افزود: ۱۵۰ جودوکار در ۱۰ وزن در این مسابقات به مصاف هم رفتند که در پایان بانوان جودوکار تربت حیدریه با هدایت الهام فریادی موفق به کسب ۱ نشان طلا، ۳ نقره و ۴ برنزشدند.
یدا… اسحاق زاده خاطر نشان کرد: نرگس رنجبرنماینده این شهرستان در گروه سنی جوانان قهرمان وزن ۵۷- کیلوگرم شد و نشان طلا را برگردن آویخت، و در گروه سنی نونهالان، جوانان و بزرگسالان نیز صفا عربزاده، عاطفه رنجبر و انسیه روستایی نمایندگان این شهرستان در اوزان منفی۴۸ و منفی ۷۰ کیلوگرم نایب قهرمان شده و به نشان نقره دست یافتند.
اسحاق زاده افزود: مریم و محبوبه رنجبر در وزن منفی ۷۰کیلوگرم بزرگسالان، فریماه محمدی و مبینا محمود زاده نیز به ترتیب در اوزان ۳۶- و ۵۲- کیلوگرم نونهالان و نوجوانان در جایگاه سوم ایستاده و صاحب گردن آویز برنز شدند.
گفتنی است ۶ تیم باشگاهی از مشهد و پنج تیم از شهرستان های تربت حیدریه، نیشابور،سبزوار، قوچان و تربت جام ۱۱ تیم حاضر در مسابقات جودو بانوان خراسان رضوی در مشهد بودند.

(Visited 60 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

تربت حیدریه قهرمان لیگ گلبال خراسان رضوی شد

دور چهارم و نهایی رقابت های لیگ گلبال مردان خراسان رضوی در حالی به میزبانی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *