خانه / اخبار شهرستان / دعوت از دو بانوی دوومیدانی کار تربت حیدریه به مسابقات کشوری

دعوت از دو بانوی دوومیدانی کار تربت حیدریه به مسابقات کشوری

دو بانوی دو ومیدانی کار تیم جانبازان و معلولین تربت حیدریه با عضویت در تیم منتخب خراسان رضوی به رقابت های دوومیدانی جانبازان و معلولین قهرمانی کشور اعزام خواهند شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه سیدحمیدرضا امینی با بیان این خبر اظهار کرد: فاطمه و زهرا بیک زاده دو نماینده تیم دوومیدانی جانبازان و معلولین این شهرستان پس از موفقیت در رقابت های قهرمانی انتخابی خراسان رضوی به مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهند شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان افزود: مسابقات انتخابی دوومیدانی جانبازان و معلولین بانوان خراسان رضوی با شرکت ورزشکارانی از شهرستان های مشهد، سرخس، چناران، نیشابور،تربت جام، بردسکن و تربت حیدریه به میزبانی مشهد برگزار شد که در پایان و پس از اعلام نظر کمیته فنی مسابقات فاطمه و زهرابیک زاده دو نماینده این شهرستان در مواد پرتاب دیسک و وزنه با هدایت حمیده نجار زاده عنوان نخست کلاس F41 را بدست آورده و موفق به کسب مجوز حضور در رقابت های کشوری شدند.
امینی خاطر نشان کرد: در ماده پرتاب وزنه فاطمه بیک زاده با پرتابی به مسافت ۶متر و ۴۰ سانتی متر و زهرا بیک زاده دیگر نماینده این شهرستان نیز با ثبت رکورد ۱۶ متر در پرتاب دیسک موفق شدند ضمن کسب عنوان نخست در کلاس F41 این دوره از مسابقات جواز حضور در رقابت های قهرمانی کشور را بدست آوردند.
گفتنی است مسابقات قهرمانی کشور یکم تیر ماه در تهران برگزار خواهد شد.

(Visited 127 times, 1 visits today)

درباره ی ملیحه علیپور

همچنین ببینید

سومی کاتاروی تربت حیدریه در کشور

رئیس هیئت کاراته تربت حیدریه از کسب مقام سوم کاراته کای این شهرستان در اولین …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *