سرخط خبرها
خانه / اخبار شهرستان / مرحله دوم بازسازی زمین چمن استادیوم تختی تربت حیدریه آغاز شد

مرحله دوم بازسازی زمین چمن استادیوم تختی تربت حیدریه آغاز شد


در نشستی چندجانبه که با حضور رئیس واحد فنی مهندسی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، شهردارو رئیس اداره اوقاف شهرستان با محوریت فرماندرای برگزار گردید، طرح تکمیل بازسازی ورزشگاه تختی در سه مرحله مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه، بازسازی مجموعه ورزشی تختی علاوه بر زمین چمن شامل احداث پیست دوومیدانی، ساخت واحد‌های تجاری و فضاهای اختصاصی جهت هیأت های ورزشی می باشد که به صورت مرحله ای و با همکاری شهرداری و اداره اوقاف شهرستان اجرا خواهد شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه در تشریح این خبر گفت: در بخش نخست که مراحل اجرایی آن از تیر ماه سال گذشته آغاز شده زمین چمن ورزشگاه با اعتباری بالغ بر۷میلیارد ریال اجرا می گردد.
مجید رضایی افزود: این چمن طبیعی است و پیش بینی شده در سه ماه نخست سال ۱۴۰۰ قابل بهره برداری باشد.
رضایی با اشاره به موقوفه بودن بخشی از مجموعه ورزشی تختی گفت: در این نشست همچنین راهکارهای حقوقی موارد موقوفه بررسی شد و طرح تعریض ابتدای خیابان قائم که بخشی از آن در تملک اداره ورزش و جوانان و بخشی دیگر نیز موقوفه می باشد با تعاملی سه جانبه در دستور کار شهرداری قرار گرفت.
مجید ملکی رئیس واحد فنی مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان نیز در این نشست ضمن قدردانی از تعامل دستگاه های اجرایی در تربت حیدریه استفاده از توان تمامی دستگاه های مرتبط با حوزه ورزش و خیرین را لازمه توسعه زیرساختی و اقتصادی در این حوزه برشمرد و افزود: در خصوص بازسازی ورزشگاه تختی این شهرستان بازدیدهای میدانی و بررسی های لازم انجام گرفته و در سال جاری شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه خواهیم بود.
گفتنی است امضای تفاهم نامه ما بین اداره ورزش و جوانان، شهرداری و اداره اوقاف و امور خیریه تربت حیدریه با محوریت فرمانداری درخصوص بازسازی ورزشگاه تختی از مهمترین مصوبات این نشست بود.

(Visited 41 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

اجرای مرحله چهارم طرح ملی سنجش ساختار قامتی بانوان روستایی در تربت حیدریه\سلامت قامتی ۱۵۰ بانوی روستایی مورد غربالگری قرار گرفت

مرحله چهارم طرح ملی «خودارزیابی سنجش ساختار قامتی و آموزش حرکتی ویژه زنان و دختران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *