خانه / اخبار شهرستان / پایان مسابقات پرس سینه باشگاه های تربت حیدریه

پایان مسابقات پرس سینه باشگاه های تربت حیدریه

مسابقات تک حرکت پرس سینه قهرمانی باشگاه های تربت حیدریه یادواره دو پیشکسوت و‌قهرمانان فقید ( حسین زارعی پور واسماعیل قرائی) با معرفی نفرات و تیم های برتر در این شهرستان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه به نقل از نایب رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان در این مسابقات  72 ورزشکار در قالب ۱۱ تیم باشگاهی از تربت حیدریه و شهرستان باخرز شرکت داشتند که در سه رده  سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با هم به رقابت پرداختند.

حمید اشرفی گفت، در پایان این رقابت ها با توجه به نتایج تیمی بدست آمده در گروه سنی نوجوانان: تیم باشگاه انرژی با هدایت محمد خوشرو با کسب ۸۱ امتیاز بر سکوی نخست قرارگرفت،  تیم اوتانا با ۴۲ امتیاز  به سرپرستی محمد علیزاده در جای دوم ایستاد و تیم پارت نیز با مربیگری مصطفی نجفی با ثبت ۲۰ امتیاز حائز رتبه سوم شد.

اشرفی افزود: در گروه سنی جوانان تیم باشگاهی ونوس به سرپرستی حمید نادری با کسب ۶۶ امتیاز قهرمان  شد، اوتانا با ۴۴ امتیاز عنوان نایب قهرمان را بدست آورد و مقام سومی این رده با ثبت ۲۱ امتیاز به تیم باشگاهی جوانان شهرستان باخرز رسید، همچنین تیم های اوتانا با ۷۲، پارسیان به مربیگری الیاس بلوچ زاده با ۳۹ و ونوس با ۳۷ امتیاز مقام های اول تا سوم رده سنی بزرگسالان را کسب کردند.

اشرفی اضافه کرد: معین صابر، جواد باشرم و الیاس بلوچ زاده نیز سه ورزشکار برتر این دوره از رقابت ها بودند که به ترتیب در گروه سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان عنوان قهرمان قهرمانان هر رده را به خود اختصاص دادند.

گفتنی است در آین اختتامیه رقابت ها، با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، مسئول کمیته شهرستان های هیئت بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی، شهردارد و جمعی از اعضای شورای شهرتربت حیدریه، ضمن تجلیل از ورزشکارن وتیم های برتر این مسابقات از خانواده های «زنده یاد اسماعیل قرائی» و «زنده یاد حسین زارعی پور» پیشکسوتان و قهرمانان آسیایی این هیئت تجلیل شد.

(Visited 32 times, 1 visits today)

درباره ی ملیحه علیپور

همچنین ببینید

حضور پاورکار جوان تربت حیدریه در مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی آسیا

با دعوت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور امیر نورحسینی پاور کار جوان تربت حیدریه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *