خانه / اخبار شهرستان / ۲۷۵ نشان رنگارنگ سهم کاراته کاهای تربت حیدریه در مسابقات بین المللی
karate boy with black belt isolated on white background

۲۷۵ نشان رنگارنگ سهم کاراته کاهای تربت حیدریه در مسابقات بین المللی

رئیس هیات کاراته تربت حیدریه از کسب۲۷۵ نشان طلا،نقره و برنز توسط ورزشکاران مرد و زن این شهرستان در مسابقات بین المللی کاراته سبک شوتوکان(JKS) خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه،سید مهدی وقفی در این خصوص اظهار کرد: سومین دوره مسابقات بین المللی کاراته سبک شوتوکان(JKS) در بخش مردان و اولین دوره این مسابقات در بخش زنان به مدت دو روز در مشهد برگزار گردید و کاراته کاهای این شهرستان در بخش مردان با کسب ۱۰۳ و در بخش زنان با ۱۷۲ نشان رنگارنگ به کارخود پایان دادند.
رئیس هیات کاراته تربت حیدریه  با اشاره به شرکت بیش از ۶۰۰ورزشکار زن و ۷۰۰ورزشکار مرد در این دوره از پیکارها افزود: ورزشکاران در چهار رده سنی و در دوبخش کاتا و کومیته به رقابت پرداختند که ۳۳نشان طلا،۴۲نقره و ۹۷ برنز حاصل تلاش زنان کاراته کای این شهرستان بود و در بخش مردان نیز ورزشکاران این شهرستان به ۳۱طلا، ۳۰نقره و ۴۲ برنز دست یافتند.
وقفی بابیان این مطلب که در هر دوبخش مردان و زنان در این دوره از مسابقات ورزشکارانی از کشور عراق و افغانستان نیز حضور داشتند خاطر نشان کرد: تیم کاراته بانوان تربت حیدریه با ۱۱۰ ورزشکار و هدایت فهیمه،فاطمه وعاطفه آقایی، ملیحه سیفی، زهرا سرداری، سیده اکرم هاشمی، شکوفه علیشاهی و مریم سلمانی در این مسابقات حاضر شد.
و هدایت ترکیب ۸۰ نفره کاراته مردان را نیزسیدآرش و سیدعلی عربی،علی مولوی،علی محمدی،محمد و مهدی رجبیان و علی اکبر شوریان برعهده داشتند.
گفتنی است در بخش بانوان اولین دوره مسابقات بین المللی کاراته،خراسان رضوی صاحب عنوان نخست شد و تیم های هرمزگان و اصفهان در جای دوم وسوم ایستادند و سه تیم خراسان رضوی، کرمان و شیراز نیز عناوین اول تا سوم بخش مردان را بدست آوردند.

(Visited 121 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

پایان مسابقات روستایی تربت حیدریه

رئیس هیئت ورزش روستایی وبازی های بومی محلی تربت حیدریه از برگزاری مسابقات روستایی در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *