خانه / اخبار شهرستان / ۷طلای ارزشمند ورزشکاران تربت حیدریه در مسابقات پرس سینه استان

۷طلای ارزشمند ورزشکاران تربت حیدریه در مسابقات پرس سینه استان

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام تربت حیدریه از کسب ۷ نشان طلای ورزشکاران این شهرستان و جایگاه سوم تیمی در مسابقات قهرمانی پرس سینه استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه عباس روحانی با بیان این خبر خاطر نشان کرد: در این دوره از رقابت ها که به میزبانی مشهد برگزار شد ۱۶۳ ورزشکار در چهار گروه سنی به رقابت پرداختند که سهم تربت حیدریه کسب ۴ طلا در بخش پیشکسوتان، ۲ طلا در گروه سنی بزرگسالان و یک طلا در جوانان بود.

روحانی اضافه کرد: تیم پارسیان این شهرستان با هدایت الیاس بلوچ زاده در بخش پیشکسوتان توسط عطامحمد میرزایی، علی محمد خسروی، محمد قنادی و ابراهیم حیدری بترتیب در اوزان ۵/۸۲، ۹۰ و ۵/۶۷ کیلوگرم به ۴ نشان طلا دست یافت.

وی افزود: حسین باقری در وزن ۶۰کیلوگرم جوانان و حجت حسین پور و محمد مومن نیز در اوزان ۵۶ و ۱۰۰ کیلوگرم بزرگسالان در قالب تیم کاپ و با هدایت علی غلام زاده موفق به کسب ۳ طلای دیگر این مسابقات شدند.

روحانی خاطر نشان کرد: تیم کاپ در مجموع تیمی جایگاه سوم استان را به خوداختصاص داد.نفرات منتخب این دوره از رقابت ها با نظر کمیته فنی به مسابقات قهرمانی کشور در کردستان اعزام خواهند شد.

(Visited 49 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

سومی کاتاروی تربت حیدریه در کشور

رئیس هیئت کاراته تربت حیدریه از کسب مقام سوم کاراته کای این شهرستان در اولین …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *