سرخط خبرها
خانه / اخبار شهرستان / با معرفی تیم های برتر: پرونده لیگ فوتبال پایه در تربت حیدریه بسته شد

با معرفی تیم های برتر: پرونده لیگ فوتبال پایه در تربت حیدریه بسته شد

مسابقات لیگ فوتبال رده های پایه تربت حیدریه جام زنده یاد مسعود محقق “یادواره ۱۱۰۳ شهید منطقه تربت حیدریه” با معرفی تیم های اول تا سوم در سه گروه سنی به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه رئیس هیئت فوتبال شهرستان با بیان این خبر اظهار کرد: رقابت های لیگ فوتبال تربت حیدریه که چهاردهم مرداد ماه با شرکت ۱۸ تیم در گروه های سنی خردسالان، نونهالان و نوجوانان اغاز به کار کرده بود عصر روز گذشته با دیدار نهایی تیمها و معرفی قهرمانان هر گروه سنی به کار خود پایان داد.

سید احمد رضوی در خصوص نتایج این مسابقات اظهار کرد: در گروه سنی خردسالان چهار تیم به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم شاهین با ۹ امتیاز قهرمان شد و تیم های زنده یاد مسعودمحقق و طوفان هرکدام با ۴ امتیاز و با توجه به تفاضل گل عناوین دوم و سوم را بدست آوردند.

رضوی افزود: این مسابقات در گروه سنی نونهالان با رقابت شش تیم پیگیری شد که  تیم شاهین با کسب ۱۵ امتیاز در صدر ایستاد، تیم زنده یادمسعود محقق با ۱۲ امتیاز نایب قهرمان شد و ستارگان برتر با ۹ امتیاز در جای سوم قرار گرفت.

رئیس هیئت فوتبال تربت حیدریه با اشاره به تقابل هشت تیم در گروه سنی نوجوانان گفت: در این گروه سنی تیم طوفان با ۲۱ امتیاز بالاتر از تیم های زنده یادمسعود محقق و مقاومت جام قهرمانی را بالای سر برد.

گفتنی است دراختتامیه این مسابقات با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان از تیم های برتر هر گروه سنی تجلیل شد.

(Visited 1,112 times, 1 visits today)

درباره ی ملیحه علیپور

همچنین ببینید

بررسی وضعیت اجتماعی کوی امیرالمونین در دستورکار پنجاه و سومین نشست ستادساماندهی امور جوانان در تربت حیدریه

هفتمین نشست طرح و نشاط و امید محله ذیل ستاد ساماندهی امورجوانان بمناسبت هفته دفاع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *