خانه / اخبار شهرستان / مقام آوری ورزشکاران تربت حیدریه در مسابقات پرس سینه باشگاه های کشور

مقام آوری ورزشکاران تربت حیدریه در مسابقات پرس سینه باشگاه های کشور

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام تربت حیدریه از کسب ۵ نشان طلا، نقره و برنز توسط ورزشکاران این شهرستان در مسابقات تک حرکت پرس سینه قهرمانی باشگاه های کشور، جام فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان، عباس روحانی در خصوص این مسابقات گفت: رقابت های تک حرکت پرس سینه با لوازم و بدون لوازم قهرمانی باشگاه های کشور، گرامیداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی با شرکت بیش از ۲۰۰ ورزشکار در ۱۰وزن و ۴ رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان به میزبانی اهواز برگزار شد.

روحانی افزود: نمایندگان تربت حیدریه که در قالب تیم منتخب خراسان رضوی به این مسابقات اعزام شدند در دو بخش بزرگسالان و پیشکسوتان توانستند یک نشان طلا، ۲نقره و ۲برنز را به خود اختصاص دهند.

 وی در خصوص نتایج بدست آمده توسط ورزشکاران این شهرستان بیان داشت:  در گروه سنی بزرگسالان و در دسته وزنی ۱۰۰ کیلوگرم محمد حسینعلی‌زاده به مقام نخست و نشان طلای مسابقات دست یافت و الیاس بلوچ زاده نیز با کسب مقام سوم صاحب نشان برنز شد

همچنین در بخش پیشکسوتان و در اوزان ۶۷.۵ و ۷۵ کیلوگرم بترتیب ابراهیم حیدری و حسن یعقوبی برسکوی دوم ایستاده و نشان نقره را بر گردن آویختند و محمد قناد طوسی نماینده وزن ۸۲.۵ کیلوگرم نیز به مقام سوم  وگردن آویز برنز دست یافت.

(Visited 20 times, 1 visits today)

درباره ی ملیحه علیپور

همچنین ببینید

پایان مسابقات روستایی تربت حیدریه

رئیس هیئت ورزش روستایی وبازی های بومی محلی تربت حیدریه از برگزاری مسابقات روستایی در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *