خانه / اخبار شهرستان / رزمی کاران تربت حیدریه بر سکوی سوم کشور ایستادند

رزمی کاران تربت حیدریه بر سکوی سوم کشور ایستادند

رئیس هیئت ورزش های رزمی تربت حیدریه از کسب یازده نشان طلا، نقره و برنز و مقام سوم تیم دفاع شخصی مردان این شهرستان در رقابت های قهرمانی کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه احمد وطن دوست در این خصوص اظهار کرد: رقابت های دفاع شخصی و مبارزات آزاد قهرمانی کشور با شرکت بیش از ۴۰۰ مبارز بمدت دوروز در بخش بانوان و آقایان و چهار گروه سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان به میزبانی تهران برگزار گردید که در پایان تیم اعزامی مردان تربت حیدریه با هدایت علی حیدری در بخش دفاع شخصی بر سکوی سوم کشور ایستاد و در بخش مبارزات آزاد نیز در مجموع بانوان و آقایان ۲نشان طلا، ۴نقره و دو برنز سهم نمایندگان این شهرستان شد.

وطن دوست در خصوص نتایج انفرادی کسب شده در بخش مبارازات آزاد بانوان گفت: مبینا مهدوی و فاطمه سلطانی دو نماینده تربت حیدریه با هدایت الهام شیبانی در این بخش بر سکوی نخست اوزان ۵۰- و ۵۵- کیلوگرم ایستاده و نشان طلا را بر گردن آویختند.

وطن دوست افزود: در بخش مردان و در گروه سنی نوجوانان امیر مطیع، در گروه سنی جوانان امیر نورمحمدی و امین فلاحی زاده و در بزرگسالان نیز رسول منصوری به نشان نقره اوزان ۵۵-، ۶۵- و ۶۰- کیلوگرم دست یافتند و مقام سوم و نشان برنز را هم محمد ملک زاده نماینده وزن ۷۰- کیلوگرم و امیرمحمدکوهجانی در وزن ۵۵- کیلوگرم به خود اختصاص دادند.

رئیس هیئت ورزش های رزمی با اشاره به کسب مقام سوم تیم دفاع شخصی پسران شهرستان در این دوره از رقابت ها افزود: این تیم با ترکیب علی حیدری، رسول منصوری و داوود مصباحی در قسمت دفاع شخصی مسابقات حضور یافت و توانست کاپ سوم کشور را از آن خود کند.

(Visited 47 times, 1 visits today)

درباره ی ملیحه علیپور

همچنین ببینید

آیین گرامیداشت هفته ترویج فرهنگ پهلوانی در تربت حیدریه برگزار شد

همزمان با هفته ملی ترویج فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای گردهمایی رؤسای هیئت های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *