خانه / اخبار شهرستان / پایان مسابقات تک حرکت لیفت باشگاه های تربت حیدریه

پایان مسابقات تک حرکت لیفت باشگاه های تربت حیدریه

رقابت های ددلیفت بدون لوازم قهرمانی باشگاه های تربت حیدریه جام وحدت با معرفی تیم ها ونفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان درتشریح این خبر گفت: ۷۶ ورزشکار در قالب ۸ تیم باشگاهی از تربت حیدریه و ۲تیم از مشهد همزمان با هفته بسیج در مسابقات تک حرکت لیفت قهرمانی باشگاهی شهرستان و در چهار گروه سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

عباس روحانی در خصوص نتایج این مسابقات نیز بیان داشت: درمجموع  گروه سنی نوجوانان و جوانان باشگاه پارت با ۸۱ امتیاز در جای نخست قرار گرفت، باشگاه ونوس با ۶۷ امتیاز نایب قهرمان شد و باشگاه ایرانیان با ۵۳ امتیاز به مقام سوم دست یافت.

روحانی اضافه کرد هم چنین در بخش بزرگسالان تیم باشگاهی کاپ ۵۳ امتیاز کسب کرد و قهرمان شد و تیم های پارت و انرژی نیز بترتیب با ۴۹ و ۴۳ امتیاز عناوین دوم  وسوم را بدست آوردند.

 وی افزود: نفرات برتر این دوره از رقابت ها در قالب تیم منتخب شهرستان به مسابقات ددلیفت قهرمانی استان در مشهد اعزام خواهند شد.

تیم های پارت، ونوس، کاپ، انرژی، خلیج فارس، پارسیان، ایرانیان و مسیحا از تربت حیدریه و دو تیم مهر جوان و رهاورد از مشهد ۱۰ تیم حاضر در مسابقات ددلیفت قهرمانی باشگاه های شهرستان تربت حیدریه بودند.

(Visited 110 times, 1 visits today)

درباره ی ملیحه علیپور

همچنین ببینید

پایان مسابقات روستایی تربت حیدریه

رئیس هیئت ورزش روستایی وبازی های بومی محلی تربت حیدریه از برگزاری مسابقات روستایی در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *