خانه / اخبار شهرستان / آئین تکریم و تجلیل از رئیس سابق اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه برگزار شد

آئین تکریم و تجلیل از رئیس سابق اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه برگزار شد

درمراسمی با حضور امام جمعه تربت حیدریه، معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی فرماندار، رئیس اداره ورزش و جوانان، جمعی از پیشکسوتان ورزش ،رؤسای هیئت های ورزشی و ورزشکاران و مسئولین ادارات  تربت حیدریه از خدمات رئیس سابق اداره ورزش و جوانان این شهرستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان، مجید رضایی در این مراسم با اشاره به پیشرفت های ورزش تربت حیدریه در طول سالیان متمادی گفت: عزم همگانی و وحدت جامعه ورزش در کنار همراهی مسئولان شهرستان باعث رشد ورزش در تربت حیدریه شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه ضمن قدردانی از خدمات انجام گرفته در دوران تصدی سیدحمیدرضا امینی افزود: حوزه ورزش و جوانان در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته و پیمودن این مسیر نگاه ویژه تمامی مسئولین و دست اندرکاران و جامعه ورزش را می طلبد

رضایی اضافه کرد: در راستای ترویج فرهنگ ورزش و رشد استعدادهای ورزشی در جامعه بایستی از تمام ظرفیت های موجود بهره ببریم.

سید علی موسوی، معاون سیاسی امنیتی  اجتماعی فرمانداری تربت حیدریه نیز در سخنان خود توفیقات اداره ورزش و جوانان در دوره ریاست سید حمیدرضا امینی را شایسته تقدیر دانسته و اظهار داشت: حوزه ورزش و عرصه جوانان به برنامه مدون، کار مضاعف و عزم همگانی نیاز دارد تا مسیر ترسیم شده در جهت رشد و توسعه پایدار هدایت شود.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین عصمتی امام جمعه تربت حیدریه با اشاره به اهمیت ورزش در کلام مقام معظم رهبری بیان داشت: تربت حیدریه در حوزه ورزش از سرآمدان استان است و این موفقیت در سایه همدلی و تلاش خالصانه فعالان این حوزه رقم خورده است.

رئیس سابق اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه نیز در این مراسم حرکت همدلانه در سایه وحدت را عامل توفیقات حوزه ورزش و جوانان برشمرد و گفت: هدف‌گذاری اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه برپایه توسعه همگانی ورزش، ارتقای شاخص های عمرانی و زیرساختی، شناسایی استعدادهای ورزشی و تسهیل گری در حوزه جوانان صورت گرفته بود که خوشبختانه در اکثر حوزه ها اهداف ترسیم شده محقق شده و توانستیم در سال های متوالی عنوان برتر استان را به خود اختصاص دهیم.

سید حمیدرضا امینی در ادامه رؤسای هیئت های ورزشی ، پیشکسوتان،  خیرین ورزشی و نخبگان جوان را بال های توسعه حوزه ورزش و جوانان توصیف کرد و اظهار داشت: جوانان مستعد تربت حیدریه در حوزه های مختلف به ویژه عرصه ورزش بارها و بارها توانایی خود را به نمایش گذاشته‌اند و وظیفه تمام دست اندرکاران و مسئولین این حوزه این است که بسترهای رشد جوانان را در تمامی جنبه ها فراهم کنند.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای هدایایی از تلاش های سید حمیدرضا امینی در طول دوره هفت ساله ریاست اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه تجلیل شد.

(Visited 155 times, 1 visits today)

درباره ی ملیحه علیپور

همچنین ببینید

پایان مسابقات روستایی تربت حیدریه

رئیس هیئت ورزش روستایی وبازی های بومی محلی تربت حیدریه از برگزاری مسابقات روستایی در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *