خانه / اخبار شهرستان / ورزشکار تربت حیدریه قهرمان تیرو کمان سنتی استان شد

ورزشکار تربت حیدریه قهرمان تیرو کمان سنتی استان شد

نماینده ورزشکار تربت حیدریه عنوان قهرمانی رشته تیروکمان سنتی(پلخمون) اولین دوره رقابت های خانه ورزش روستایی خراسان رضوی را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های وبومی محلی شهرستان با بیان اینکه دو ورزشکارتربت حیدریه در رشته های دارت و تیروکمان سنتی به عنوان منتخب منطقه یک خراسان رضوی جواز حضور در فینال این مسابقات را کسب نمودند گفت: در مرحله پایانی که با حضور ۸۰ ورزشکارمنتخب مناطق استان در چهار رشته دارت، تنیس روی میز، شطرنج و پلخمون به میزبانی مشهد برگزار شد نماینده این شهرستان در رشته تیروکمان سنتی(پلخمون) به عنوان قهرمانی دست یافت و نشان طلا را برگدن آویخت.

علی حسین زاده با اشاره به رقابت ۱۸ ورزشکار در رشته پلخمون افزود: مهدی صفری نماینده این شهرستان ازخانه ورزش روستایی حصار بخش بایگ تربت حیدریه با هدایت علی اصغر عظیمی(دهیارحصار) دراین مسابقات موفق شد بالاتر از نماینده شهرستان های تایباد و جغتای بر سکوی نخست رشته تیروکمان سنتی بایستد و به نشان طلا دست یابد.

حسین زاده اضافه کرد نفرات برتر مرحله نهایی اولین المپیاد خانه های ورزش روستایی خراسان رضوی در هررشته جواز حضور در مسابقات کشوری را بدست آوردند.

(Visited 21 times, 1 visits today)

درباره ی ملیحه علیپور

همچنین ببینید

آیین گرامیداشت هفته ترویج فرهنگ پهلوانی در تربت حیدریه برگزار شد

همزمان با هفته ملی ترویج فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای گردهمایی رؤسای هیئت های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *