خانه / اخبار شهرستان / جشنواره فراغت بانوان با ورزش در تربت حیدریه برگزارشد

جشنواره فراغت بانوان با ورزش در تربت حیدریه برگزارشد

جشنواره فرهنگی ورزشی فراغت بانوان با ورزش در تربت حیدریه با شعار«ورزش آری، اعتیاد نه» برگزار و تیم برتر جشنواره پس از رقابت در پنج رشته معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه مسئول ورزش بانوان شهرستان این جشنواره را فرصتی برای معرفی ظرفیت های ورزشی شهرستان به بانوان و ایجاد زمینه حضور این قشر در تمامی گروه های سنی در فعالیت های ورزشی بیان کرده و اظهار داشت: دومین جشنواره فرهنگی ورزشی فراغت بانوان با ورزش در تربت حیدریه با شرکت ۵۷ ورزشکار در قالب ۱۹ تیم برگزار شد.
پروین لسانی افزود: ورزشکاران متشکل از تیم های سه نفره در پنج رشته پرتاب شوت بسکتبال، بدمینتون، طناب زنی، یقل دوقل و کلاس کلاس در این جشنواره به رقابت پرداختند و در نهایت تیم برتر با کسب بالاترین امتیاز جهت اعزام به مرحله استانی معرفی شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز با حضور در اختتامیه این جشنواره شرکت بانوان در فعالیتهای ورزشی را لازمه توسعه پایدار در این عرصه بیان کرد و افزود: حضور پررنگ بانوان موجب ترویج فرهنگ ورزش بویژه در بخش همگانی خواهد بود.
سیدحمیدرضا امینی تصریح کرد:نگاه ویژه ای به رشد و تقویت ورزش بانوان داریم که حمایت مسئولین در حوزه ها و سطوح مختلف و حضور فعال و مطالبه گری بیشتر بانوان به تحقق این امر کمک خواهد کرد

(Visited 109 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

تربت حیدریه قهرمان لیگ گلبال خراسان رضوی شد

دور چهارم و نهایی رقابت های لیگ گلبال مردان خراسان رضوی در حالی به میزبانی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *