خانه / اخبار شهرستان / رقابت های تیراندازی بمناسبت هفته بسیج در تربت حیدریه برگزار شد

رقابت های تیراندازی بمناسبت هفته بسیج در تربت حیدریه برگزار شد

همزمان با هفته بسیج یک دوره مسابقات دارت و تیراندازی در تربت حیدریه برگزار و برترین های این رشته در دو بخش معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه رئیس هیئت تیراندازی شهرستان در این خصوص اظهار کرد: بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج و با هدف شناسایی برترین تیراندازان و ایجاد و حفظ آمادگی در ورزشکاران جهت شرکت دررقابت های استانی ، یکدوره مسابقات تیراندازی در دوبخش تفنگ و تپانچه و همچنین مسابقات دارت در باشگاه تخصصی آرش شهرستان برگزار و در پایان برترین ها معرفی شدند.

مهدی غلامی افزود: ۲۵ ورزشکار در این دوره ازمسابقات شرکت داشتند که در دوبخش زنان و مردان و در گروه های سنی زیر ۱۳ و بالای ۱۳ سال به رقابت پرداختند.

غلامی خاطر نشان کرد: درپایان این مسابقات و در بخش تفنگ ۱۰متر پسران زیر۱۳ سال،دانیال حسنی، امیرحسین الماسیان و امین امینی خواه به عناوین اول تا سوم دست یافتند. همچنین عناوین برتر گروه سنی بزرگسالان در این بخش را  حسین بنی اسدی،مهدی و سیدابوالحسن موسوی بدست آوردند.

وی اضافه کرد در بخش بانوان تفنگ ۱۰متر نیز فاطمه محمدپور صاحب عنوان نخست شد وسودابه علیزاده و  متینا اسکندری به مقام دوم  و سوم نائل آمدند.

غلامی در ادامه با اساره به این مطلب که مسابقات درون شهرستانی فرصت خوبی برای استعدادیابی است  تصریح کرد: در پایان رشته تپانچه این مسابقات  و در بخش مردان افشین صیدمحمدخانی ،محمد امانی و سیدابوالحسن موسوی و در بخش زنان نیز فاطمه محمدپور،مریم محمدپرست و نسرین فلاحی  به ترتب عناوین اول تا سوم را بدست آوردند.

همچنین در رشته دارت مریم محمدپرست صاحب عنوان نخست شد ،ناهید کمالی و لیلا شوکتی هم در جای دوم و سوم ایستادند.

رئیس هیئت تیراندازی تربت حیدریه در پایان با اشاره به پتانسیل قابل توجه ورزشکاران تربت حیدریه در رشته تیراندازی خاطر نشان کرد: بمناسبت هفته وحدت و همزمان با میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) نیز مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی در بخش رخ این شهرستان برگزار خواهد شد.

(Visited 51 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

پایان مسابقات روستایی تربت حیدریه

رئیس هیئت ورزش روستایی وبازی های بومی محلی تربت حیدریه از برگزاری مسابقات روستایی در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *