خانه / اخبار شهرستان / پایان کار وزنه برداران تربت حیدریه با کسب مقام سوم درلیگ استان

پایان کار وزنه برداران تربت حیدریه با کسب مقام سوم درلیگ استان

رئیس هیئت وزنه برداری تربت حیدریه از کسب مقام سوم این شهرستان در مسابقات لیگ وزنه برداری خراسان رضوی خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه سیداحمد موسوی در این خصوص اظهار کرد: دور چهارم لیگ وزنه برداری خراسان رضوی در حالی به میزبانی فریمان به پایان رسید که وزنه برداران تربت حیدریه با کسب یک نشان طلا و چهار برنز بر سکوی سوم قرار گرفتند.

موسوی گفت: در مرحله چهارم و نهایی لیگ وزنه برداری استان ۶۰ ورزشکار در قالب ۷ تیم از شهرستان های فریمان، مشهد، سبزوار، گناباد، تربت حیدریه، چناران و تربت جام شرکت داشتند که در ۱۰ وزن به رقابت پرداختند.

رئیس هیئت وزنه برداری تربت حیدریه با اشاره به مقام آوری ۵ ورزشکار این شهرستان با هدایت سید محمد موسوی در مرحله چهارم لیگ افزود: در دسته ۷۳ کیلوگرم محمود احسانی قهرمان شد و نشان طلا را برگردن آویخت و در اوزان ۵۵، ۶۱، ۶۷ و ۱۰۹ کیلوگرم نیز به ترتیب محراب جوانشیری، عباس شجاعی، علی اسفندیاری و علیرضا اکبری با کسب مقام سوم صاحب نشان برنز مسابقات شدند.

وی در خصوص نتایج تیمی این مسابقات نیز بیان داشت: در این مرحله تیم وزنه برداری مشهد به عنوان قهرمانی دست یافت، فریمان نایب قهرمان و تربت حیدریه نیز سوم شد.

گفتنی است تیم وزنه برداری تربت حیدریه در مجموع چهار دوره لیگ خراسان رضوی با کسب ۴ طلا ۱ نقره و ۹ برنز بعد از تیم های مشهد و تربت جام بر سکوی سوم  استان ایستاد.

(Visited 41 times, 1 visits today)

درباره ی ملیحه علیپور

همچنین ببینید

پایان مسابقات روستایی تربت حیدریه

رئیس هیئت ورزش روستایی وبازی های بومی محلی تربت حیدریه از برگزاری مسابقات روستایی در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *