به همت خیر حوزه ورزش: ژیمناستهای تربت حیدریه صاحب خانه می شوند

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه گفت: در پی مذاکرات و توافق صورت گرفته با خیر نیکوکار حوزه ورزش «مهدی مروج تربتی»و مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی سند تفاهم احداث خانه ژیمناستیک در تربت حیدریه به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان مجید رضایی با بیان این خبرگفت: پس از برگزاری چندین نشست اختصاصی با حضور«تاج فیروز» مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و «مهدی مروج تربتی» خیّر گرانقدر حوزه ورزش سند تفاهم احداث خانه ژیمناستیک در زمینی به مساحت هزار و ۱۰۰ متر مربع و با صرف هزینه ۱۰میلیارد تومان در تربت حیدریه به امضا رسید

رضایی گفت: زمین محل احداث این سالن واقع در ضلع شمال شرقی مجموعه ورزشی شهدای نهم دی توسط اداره ورزش و جوانان تامین و هزینه ساخت آن نیز ۱۰۰میلیارد ریال پیش بینی شده که با مساعدت این خیر گرانقدر تامین مالی و تا یکسال آینده احداث خواهد شد.

مجید رضایی ضمن قدردانی از نگاه ویژه مهندس مروج به حوزه ورزش بیان داشت: خیرین ورزشی پیشران موتور توسعه در حوزه ورزش به شمار می روند و حمایت آن ها میتواند مسیر رشد ورزش در حوزه های مختلف قهرمانی و همگانی را سرعت بخشد.
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه خاطرنشان کرد: با راه اندازی این سالن در تربت حیدریه هزاران ورزشکار و مربی فعال ژیمناستیک در بخش های مختلف همگانی، قهرمانی و آموزشی از امکانات آن بهره مند می شوند.

(Visited 41 times, 2 visits today)

درباره ملیحه علیپور

همچنین بخوانید

هشت نشان رنگارنگ سهم بانوان سانداکار تربت حیدریه در استان

تیم ووشو بانوان تربت حیدریه در مسابقات کمربند طلایی ووشو خراسان رضوی با کسب هشت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *