موفقیت کاراته کاهای تربت حیدریه در رقابت های بین المللی

رئیس هیئت کاراته تربت حیدریه گفت: ورزشکاران این شهرستان در رقابت های بین المللی کاپ نوید کاراته صاحب ۱۵ نشان رنگارنگ شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه سیدمهدی وقفی در این باره گفت: بانوان کاراته کای تربت حیدریه ۲نشان طلا، ۱ نقره و ۶ برنز و تیم پسران ۳ نقره و ۳ برنز را در این پیکارها در دوبخش کاتا و کومیته به خود اختصاص دادند.

وقفی با بیان اینکه تیم کاراته ایران عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کرد گفت: بیش از ۲هزار ورزشکار از پنج کشور خارجی و سراسر ایران در این رقابت ها شرکت داشتند که بمدت سه روز درتمامی گروه های سنی و در دوبخش کاتا و کومیته به میزبانی تهران روی تاتامی رفتند.

رئس هیئت کارته شهرستان در خصوص نتایج انفرادی ورزشکاران تربت حیدریه گفت: در بخش بانوان که با هدایت اکرم سادات هاشمی و زهرا سرداری در این مسابقات حاضر شدند در بخش کومیته یسنا ملوکی بر سکوی اول قرار گرفت و نشان طلا را کسب کرد، فرینوش یاوری نایب قهرمان شدو مهدیه هاشمی، سیده فاطمه حسینی، مهدیه پورمحمد، هلیا ترکمان زاده، هما رشتخواری و اسماء قائمی در جای سوم ایستادند و به نشان برنز رسیدند و عنوان قهرمانی بخش کاتا نیز توسط اکرم هاشمی در رده بزرگسالان بدست آمد.

او اضافه کرد: در بخش پسران به مربیگری مهدی رجبیان در بخش کومیته امیرارسلان ذاکری نیا، یاسین آریایی نسب و علی رجبیان با کسب نشان نقره و امیرحسین تاجی و ابوالفضل قرائی با کسب نشان برنز به کار خود پایان داند؛ مقام سوم و نشان برنز بخش کاتا نیز به مهدی رجبیان رسید.

در بخش تیمی این مسابقات  کشورعراق و افغانستان بعد از ایران به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

(Visited 108 times, 1 visits today)

درباره ملیحه علیپور

همچنین بخوانید

هشت نشان رنگارنگ سهم بانوان سانداکار تربت حیدریه در استان

تیم ووشو بانوان تربت حیدریه در مسابقات کمربند طلایی ووشو خراسان رضوی با کسب هشت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *