نایب قهرمانی تیم بوکس تربت حیدریه در استان

تیم بوکس تربت حیدریه با کسب ۸ نشان طلا، نقره و برنز کاپ نایب قهرمانی رقابت های بوکس قهرمانی بزرگسالان خراسان رضوی (جام شهدای دولت) را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه به نقل از رئیس هیئت بوکس شهرستان نمایندگان تربت حیدریه در این رقابت ها ۲ نشان طلا، ۳ نقره و ۳ برنز کسب کردند و بعد از میزبان مسابقات تیم طرقبه شاندیز، بر سکوی نایب قهرمانی ایستادند.

مهدی بادان فیروز گفت: این مسابقات با عنوان گرامیداشت شهدای دولت و با رقابت بیش از یکصد بوکسور از سراسر استان بمدت دو روز به میزبانی شهرستان طرقبه شاندیز برگزار شد که تربت حیدریه موفق شد با تصاحب مجموع ۸ نشان رنگارنگ رتبه دوم استان را کسب کند.

بادان فیروز با بیان اینکه ورزشکاران در این دوره از مسابقات در ۱۳ وزن روی رینگ رفتند در خصوص نتایج بخش انفرادی نمایندگان تربت حیدریه افزود: «محمد فهیمی و شاهین خندان» طلایی های اوزان ۵۴ و ۵۷ کیلوگرم تاین شهرستان بودند، در اوزان ۷۵، ۸۰ و مثبت ۹۲ کیلوگرم  به ترتیب «حسین درخشان، محمد نورایی و امیرحسین ارشدی» در جای دوم ایستادند وبه نشان نقره رسیدند، و «امیرعلی مصباح، سجاد کوهجانی و ارشیا علیزاده» نمایندگان اوزان ۸۶، ۶۰ و ۷۱ کیلوگرم نیز با کسب مقام سوم نشان برنز را بر گردن آویختند.

هدایت و سرپرستی تیم بوکس تربت حیدریه در این رقابت ها بر عهده مهدی بادان فیروز بود و اردشیر حبیبی و مجید داورپناه از تربت حیدریه نیز همراه با تیم داوری قضاوت این مسابقات را برعهده داشتند.

(Visited 34 times, 1 visits today)

درباره ملیحه علیپور

همچنین بخوانید

هشت نشان رنگارنگ سهم بانوان سانداکار تربت حیدریه در استان

تیم ووشو بانوان تربت حیدریه در مسابقات کمربند طلایی ووشو خراسان رضوی با کسب هشت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *